top of page
Дати заходів

 

ВТ., 19 грудня

День святого Миколая

ПН., 25 грудня

Новорічне свято

ЧТ., 28 грудня

Дискотека

"Новорічний серпантин"

30.12.17 - 15.01.18

К а н і к у л и

ПТ., 09 лютня

День Святого Валентина

СР., 07 березня

свято "8 Березня"

20.03.18 - 26.03.18

Весняні канікули

ВТ., 27 березня

Районний семінар вчителів географії

НОВИНИ ТА ПОДІЇ

День святого Миколая
Опубліковано 19.12.2017 року

 

19.12.2017 року у Тошківському НВК

«ЗНЗ — ДНЗ» відбувся захід присвячений «Дню святого Миколая». В ньому прийняла участь вся початкова школа.

Учасникам свята святий Миколай подарував подарунки.

Вітаємо всіх зі святом!

Новорічне свято

Опубліковано 25.12.2017 року

 

Президенту благодійної організації
«Благодійний фонд» Адвентистське
Агентство допомоги та розвитку в Україні
Нікітюку Анатолію Валентиновичу

Приносимо подяку за проведену пізнавально-розважальну програму у якій прийняли участь 145 дітей нашого селища.
Програма була дуже цікавою та корисною.
Діти засвоїли основні правила особистої гігієни та здорового способу життя, поглибили знання про «морський мир».
Проведення даної програми було актуальним для населення нашого селища, так як більшість дітей знаходяться у стані посттравматичного синдрому на фоні проведення АТО. Діти отримали масу задоволення від проведеного заходу. Чекаємо на Вас ще.

«Як святкують Новий рік у різних країнах світу?»

Опубліковано 28.12.2017 року

 

28.12.17 року у Тошківському НВК «ЗНЗ – ДНЗ» відбувся захід «Як святкують Новий Рік у різних країнах світу»? У різних країнах світу традицію зустрічати Новий Рік відрізняються один від одного. У кожної країни є свій чарівник:

1) Юль-Томтен – гном який приходить на Різдвяні свята в кожний шведський будинок.
2) Пер Ноель і Шаланд – нерозлучна французька парочка.
3) В Іспанії Діда Мороза кличуть Олентцеро.
4) У італійців Діда Мороза заміщує Баббо Натале.
5) У Греції на свята приходить Святий Василь.
6) Святий Миколай дарує радість маленьким жителям Бельгії та Польші.
7) Батечко Різдво називають Діда Мороза у Англії.

Як бачите, імена казкових персонажів різні, але всіх їх об’єднує одне – вони є незміною складовою Новорічних і Різдвяних свят, приносять собою радість, веселощі, а також вселяють в людей віру в краще, очікування чудес!

«Новорічний серпантин».

Опубліковано 28.12.2017 року

28.12.17 року у Тошківському НВК

«ЗНЗ – ДНЗ» відбулася дискотека «Новорічний серпантин». Учні старших класів з задоволенням приймали участь у конкурсах, вікторинах, за які були нагородженні подарунками та солодощами. З Наступаючим Новим 2018 Роком! Бажаємо всім миру, злагоди та взаєморозуміння. Зі святом!

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця»

Опубліковано 19.01.2018 року

 

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» оголосила конкурс малюнків «Здай кров заради життя». Учні Тошківського НВК «ЗНЗ – ДНЗ» Прядка Семен 6 клас та Омельчук Дар’я 7 клас прийняли участь у цьому конкурсі малюнків.

СИЧ (Автор Черкасс В.М.)

Опубліковано 25.01.2018 року

 

Сьогодні, в Тетянин день 25 січня 2018 року – день сонячний, морозний (15 градусів морозу) та сніговий. Вчора був перший день, коли в селищі нечутно дальніх вибухів. В школі весело гомонить дітвора, яка на собі відчули, що таке війна. Яка радість буяє в моїй душі, коли бачиш цих дітей, моїх дітей, того дня, який пройшов мирно.

 

Автор - Черкасс Володимир Михайлович, директор Тошківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад – Дошкільний навчальний заклад» Попаснянської районної ради Луганської області Україна.

Цю сповідь народило саме життя. Майже чотири роки йдуть бойові дії на території, де ми живемо – селищі міського типу Тошківка-1, яке в народі називають Чихірово. Селище знаходиться в зоні бойових дій АТО, і весь цей час ми бачимо та на собі відчуваємо всі жахи війни.


«Мамо, чи кожна пташина
У вирій на зиму літає?"
В неньки спитала дитина.
– Ні, не кожна, –одказує мати, –
Онде, бачиш, пташина сивенька
Скаче швидко отам біля хати?
Залишилась пташина маленька!
"Чом же вона не тіка?
Нащо морозу чека?"
– Не боїться морозу вона,
Не покине країни рідної,
Не боїться зими навісної,
Жде, що знову прилине весна.
Леся Українка


Біля нашої школи завжди жив сич – невеликий сіро-коричневий птах сімейства совиних. Його бачили всі, хто більш-менш уважний, вже ніхто і не пам’ятав, коли птах поселився на горищі школи. Приблизно, кажуть, у 2000 році. Напевне, тому, що схема опалення школи йшла через горище. Взимку та весною там завжди тепло. Навкруги – поля, засіяні соняшником та кукурудзою, посадки та дубовий ліс – урочище «Високе», тож їжі сичу було достатньо. За урочищем озеро, на ньому чайки, чаплі та дикі качки. Гармонія природи, наша місцевість прекрасна, наповнена співом птахів, квітом дерев і трав, запахами розквітлої землі. 
29 жовтня 2014 року, як завжди, сичик сидів на своєму улюбленому місті, дивився кудись вдалечінь напівзаплющеними очима. Іноді сичик стріпувався, переступав з лапи на лапу. В цей час недалеко від селища в розпалі була АТО – гулкі розриви чутно було звідусіль.
В середу, 29 жовтня, навчальний процес відбувався, як і завжди. Але приблизно о 10 годині до мене вперше звернулися діти та вчителі.
У вікна класних кімнат, які виходять на південь, з самого ранку билася велика птаха. Просто з розгону всім тілом билася у вікна – старе міцне товсте скло. Не в одне й те ж вікно – у всі вікна класних кімнат третього поверху Це відволікало, та навіть лякало не тільки дітей, а і вчителів та батьків, які прийшли за дітьми. (Коли бахкання важкої артилерії навкруги занадто сильне, батьки самі забирали дітей зі школи – додому або у бомбосховище).
Птаху, яка б’ється у вікна, бачили багато учеників та дорослих.
Може, я трохи забобонний… Але це був недобрий знак. До того ж безпереревна стрілянина на околицях селища… 
Я відмінив два останні уроки, та надав наказ виводити учнів зі школи. Для учнів початкової школи ми визивали батьків телефонами, старші учні самі розійшлися додому. Останній учень залишив школу приблизно о 12-30.

 

В будівлі школи залишались завгосп та техперсонал, я (директор), два завучі та секретар. Кінець жовтня – час звітів. У прийомній кипіла робота – рахували, звітували, набирали звіти. Вибухи гриміли все ближче, було страшнувато... Але досить звично.
О 13-30 будівля здригнулася. У крило школи влучили два снаряди «Граду».
Я пам’ятаю довге, дуже довге дзвеніння скла. Вікна трьох поверхів, побившись, повільно падало вниз. «Повільно» - для нашого сприйняття. Цей дзвін, здавалось, лунав годинами. Рефлекторно спрацювали тіла – ми впали на підлогу та заповзли під столи. Розум у цих діях не був задіяний, ми все робили автоматично. Секретарка під столом ще й прикривала голову листочком паперу.
Через хвилину я підняв колег: «Дівчата! У сховище! Бігом, встаємо, всі живі!» - Ми побігли до сховища, яке було облаштовано в роздягальнях нашого спортзалу, у підвальному поверсі.
Але до нього ми не добігли – перед нами стояла хмара пилу, яка не давала вільно дихати та бачити. Вже пізніше ми побачили, що снаряди влучили точно у бомбосховище. Навпомацки ми пройшли до виходу.
На вулиці повітря було відчутно насичене димом, пахло порохом. На місці вікон зіяли діри. Земля була всипана склом, шматками меблів та цеглин.
Для нашої школи почався рахунок часу «До і Після». 
До школи вже бігли люди. Їх ніхто не кликав; і всі діти були вдома. Але ж школа в розумінні жителів селища – центр життя наших дітей.

 

Та коли я піднявся на другий та третій поверхи будівлі, приміщення було не впізнати. Вся площа підлоги була всипана уламками скла. Воно впилося в стіни, врізалося в життя нашої школи, поранило душі всіх мешканців нашої школи. Холодний вітер гуляв коридорами.
Поглянувши вниз з вибитих вікон, я побачив руїни нашої їдальні. Чадний дим підіймався вгору. Приміщення було – і його не стало. 
В мене покотилися сльози. В школі я працюю з 1975 року, наш учбовий заклад був введений в експлуатацію в 1970 році. Ця будівля мирно працювала 44 роки. Від її роботи була тільки користь. З цієї школи випускались справжні люди, які своєю працею прославляли наш край.
В одну мить цього не стало.
Я подивився вдалечінь і побачив як із лісосмуги «по-пластунськи» виповзли троє людей. Один із снарядів потрапив на футбольне поле, на якому в цей час були хлопці. Потім один з них, «афганець», розповідав, що на афганській війні йому не було так страшно, як в мирній рідній Чихіровці.
Вони теж почали допомагати виносити решту вцілілого посуду та обладнання в інше приміщення. 
Незважаючи на те, що залпи «Граду» можуть повторитися, люди підходили до школи, пропонували допомогу. Скоро приїхало телебачення, посадові особи.

Ця подія змінила наше життя і ставлення до нього. Ми спокійно жили з думкою, що це буде вічно. Але ці події довели, що за мир потрібно боротися. В нашому серці живе надія, що на нашій землі запанує мир, і до школи знову повернеться наш оберіг – пташка горобиний сичик, який нас зберіг.
Прилітай знову! Принеси нам на тихих крилах надію на спокій. Ми стомилися жити в цьому безладі. Всі чекають того дня, коли ти прилетиш і сядеш на дах школи, на своє звичне місце.

 

Вірш про ту страшну подію написала учениця четвертого (на той час) класу Новодворська Олена.

 

В той день уроків менше в нас було,
Раніш додому, і були ми раді.
О пів на другу в наше все село
І в нашу школу влучили із Граду.

 

Директор, завучі, завгосп, техперсонал,
І моя мама – секретарка школи.
Отак боятись, як тоді могла –
Я не боятимусь ніколи і нічого.

 

Напроти школи виситься мій дім,
Десь кроків п’ятдесят, через дорогу.
Кричала «Мама!», бігла до руїн…
Все обійшлося, дякувати богу.

 

Усі живі. І мама у сльозах,
В обійми міцно… ми пішли до хати.
Я так боюсь, що знову буде так.
Будь ласка, перестаньте воювати.

 

Оленка написала цього вірша до своєї мами, яка в той час була у школі і разом з нами пережила весь той жах. Добре вихована та чуйна дитина дуже важко сприйняла таку ситуацію, і спробувала прийти на допомогу матері та школі в страшні хвилини. На щастя, «все обійшлося, дякувати Богу», всі ми залишились живі та фізично неушкоджені. Морально ж пережити це було дуже важко. 
Глибокий уклін та шана всім людям, які боронять нашу Україну, всім тим, хто залишився жити в холодних напівзруйнованих оселях, всім, хто допомагав відбудовувати школу.

Відновлення ДНЗ

Опубліковано 25.01.2018 року

 

Сьогодні у Тошківському НВК «ЗНЗ – ДНЗ» радісний день тому, що будівельники закінчили роботу по відновленню дитячого садочку. Ми дуже вдячні дитячому фонду ООН «UNICEF» за підтримки Уряду Японії.

Локальний тренінг з освіти в сфері
прав людини (День 1)

Опубліковано 28.01.2018 року

 

28.01.2018 року у Тошківському НВК «ЗНЗ – ДНЗ» розпочав свою роботу Локальний тренінг з освіти в сфері прав людини для навчального закладу – учасника проекту «Глобальна освіта – знаємо права людини» в рамках проекту «Школа територія прав людини». Сьогодні було розглянуті питання про права людини, які висвітлюються в шкільній системі освіти. Познайомилися з цікавими людьми, які професіонально займаються питаннями Захисту прав людини. Це тренери Сергій Буров – директор Освітнього Будинку прав людини в Чернігові, Кінаш Андрій – менеджер проекту «Школа - територія прав людини», член правління ГО «МАRT», та куратор проекту Юлія Кишенко (ВОСТОК SOS). Вони пояснювали мету і завдання проекту на конкретних прикладах з досвіду роботи в інших школах, також давали практичні вправи, які можна буде потім застосовувати на практиці. Діти бурхливо дискутували, коли завдання подавалися в ігровій формі, на час замінювали роль вчителів і вирішували важливі і актуальні молодіжні дилеми. Робота триває…

Локальний тренінг з освіти в сфері
прав людини (День 2)

Опубліковано 29.01.2017 року

29 січня 2018 року закінчив свою роботу Локальний тренінг з освіти в сфері прав людини для навчального закладу - учасника проекту "Глобальна освіта - знаємо права людини" в рамках проекту "Школа - територія прав людини" у Тошківському НВК "ЗНЗ - ДНЗ" Попаснянської райнної ради Луганської області. Дякуємо за змістовну, цікаву, пізнавальну програму, під час якої учні та дорослі переглянули свої обов'язки і більше дізналися про свої права. Тренерам міцного здоров'я та творчого натхнення. Переглянувши виставку "Права людини" учні зрозуміли, що права людини потрібно знати і вміти їх захищати. До нової зустрічі...

Заняття за програмою "HEART"

Опубліковано 06.02.2018 року

В Тошківському НВК «ЗНЗ – ДНЗ» 06.02.2018 відбулося заняття за програмою «HEART», МБО «Save the Children» (Спасем детей), яка спирається на Зцілення та Освіту через Мистецтво. Ця програма допомагає краще пізнати учня, його емоції та почуття. Надає підтримку дітям, які постраждали в результаті серйозного або хронічного стресу. Ця програма використовує та знайомить дітей з місцевими традиціями культури і мистецтва.

Подяка за відновлення ДНЗ

Опубліковано 07.02.2018 року

Адміністрація, вчителі, батьки та мешканці нашого селища Тошківка-1 з радістю сприйняли звістку про те, що в приміщенні Тошківського НВК «ЗНЗ-НЗ» буде обладнано садочок.
І ось закипіла робота… Підрядна організація «Ромалекс», яку очолює директор В.Л.Тютюнник виконала весь обсяг запланованих робіт. Сподіваємося на збереження і зміцнення сформованих ділових відносин і висловлюємо надію на довгострокове успішне співробітництво.

Низький уклін та велика подяка уряду Японії, який виступив спонсором такого важливого заходу та підрядникам БФ ЮНІСЕФ «Ромалекс»; Відокремленому підрозділу Фонду «Terre des Hommes», Представництву Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Благодійній організації «Міжнародний благодійний фонд «Руки друзів» – за надані для садочка меблі та обладнання; голові Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації Луганської області Стецюку Ю.В., голові Попаснянської РДА Шакуну С.В. та начальнику Попаснянського відділу освіти Донцовій М.А., депутатам Тошківської селищної ради та виконкому Тошківської селищної ради за сприяння і участі у цьому проекті.
В умовах військового конфлікту такі акції підвищують дух населення, яке проживає поряд з лінією розмежування. Вони вселяють в людей надію і віру в те, що обов’язково запанує мир, а майбутні покоління виростуть в належних умовах.
Щира подяка всім небайдужим людям, які піклуються за добробут найменших діточок. З 1 вересня малеча селища відвідуватиме повноцінний дитсадок, якого чекали десятиліттями. Скоро в ці двері зайдуть найменші представники селища Тошківка-1.

Стоїть, обпалена війною

Опубліковано 08.02.2018 року

Стоїть, обпалена війною,
Зжовтіла молода сосна.
А як хотілося їй жити!
На жаль, підкралася війна.
Хотіла бачить сонце, небо,
Щоб вітер в гості забігав,
І літо щоб було щасливим,
І Новий рік щоб наставав.
Щоб діти хоровод водили,
Лунали радісні пісні,
Вона б росла і зеленіла,
Не чула вибухи страшні.
Своїми шатами прикрила б,
Коли настане літо, вас.
Пташок до себе б запросила
В холодний у зимовий час.
Могутнє у землі коріння,
Воно життя її спасе.
Ось так і рідна Україна
Підніметься і розцвіте.

Класна година «Мир потрібен нам усім»

Опубліковано 06.02.2018 року

8 лютого у 8 класі відбулася класна година «Мир потрібен нам усім», в ході якої учні переглянули фільм про мир на Землі.
Після перегляду фільму присутні взяли активну участь в обговоренні побаченого на екрані. Діти відзначили актуальність фільму. Назвали мир, як стан суспільства без війни, однією з найголовніших цінностей свого життя.
Бо війна та насильство – це лихо, що несе руйнацію, трагедії, калічить душі людей.
Учні згадали недавні обстріли, пережиті почуття страху та невпевненості і висловили своє найбільше бажання – жити в мирі та злагоді в рідній країні.
Бо саме мир є запорукою впевненості у житті, можливості реалізації власних життєвих прагнень та успішного розвитку суспільства.
Переглянутий фільм покликаний змусити людей не тільки задуматися про мир, але і зробити що-небудь заради нього.

Тренінг за програмою "HEART"

Опубліковано 09.02.2018 року

Сьогодні 09.02.2018 року до нас в гості завітали з подарунками, та з моніторинговим візитом по програмі «HEART», БО «Save the Children». Висловлюємо подяку за подарунки представнику БО «Save the Children» Кожушаній О.В., та за проведений тренінг педагогу-організатору НВК Щербаковій А.О за програмою «HEART».

Майструємо разом

Опубліковано 09.02.2018 року

В цей холодний лютневий день, учні 5 – 6 класів виготовили своїми руками годівнички, щоб підтримати пташок в зимовий час.

"День влюбленных"

Опубліковано 09.02.2018 року

"День влюбленных"

Любовь живет с людьми годами вместе
А может вмиг растаять навсегда.
Она, как солнце, теплотой согреет
А может улететь под облака
Года и дни сменяются, как тени
Ну что взамен отдать не знаю я
Стрелой лечу, как пуля во вселенной
Мне б приземлиться у любви костра
Она горит, а то искрой сияет
Её постичь, понять, не охватить
Она поет, живет и побеждает
И на земле ее не погасить.
Она страдает, жизнь нам будоражит
И закипает в жилах, бьет в висок
Её полет одни не замечают
А для других уж слишком он высок
А сколько в жизни от неё страдали?
А сколько судеб разбивалось в пыль,
Но только вновь надежду нам давала
И каждый радость, боль не позабыл
Она чиста, как юность, как росинка
Она спешит, летит во все концы
Она придет на миг, слезой – снежинкой
Для этого с тобою и рождены.

Подяка 

Опубліковано 13.02.2018 року

Ми завжди раді гостям. arche noVa - ініціатива для людей в Потребі, завітали до нас з подарунками 12.02.2018. Учням було вручено гігієнічні набори. Щиро дякуємо представникам arche noVa Аліні, Поліні та Володимиру за співпрацю. До нових зустрічей.

Колосок осінній

Опубліковано 16.02.2018 року

Учні 3-4 класів прийняли участь у міжнародному природничому інтерактивному конкурсі «Колосок осінній». За результатами конкурсу найкращий результат у Кампової Софії 3 клас (учитель Фоменко Р.І.). 12 учнів отримали сертифікати лауреатів, та 4 учні сертифікати учасників. Вітаємо. Бажаємо успіхів у наступних конкурсах.

"День Всіх Закоханих"

Опубліковано 16.02.2018 року

16.02.2018 року в Тошківському НВК "ЗНЗ-ДНЗ" відбувся захід до дня всіх закоханих.

Конкурс "Кенгуру"

Опубліковано 20.02.2018 року

Учні Тошківського НВК приймали участь у міжнародному математичному конкурсі Кенгуру. Найкращий результат показала учениця 6 класу Нахаєнко Софія та учениця 3 класу Кампова Софія. Вітаємо переможців!

Конкурс "Мови рідної краси"

Опубліковано 21.02.2018 року

Учні Тошківського НВК «ЗНЗ- ДНЗ» брали участь у районному конкурсі дитячо-юнацької творчості «Мови рідної краса». Мета заходу: залучення школярів до вивчення надбань світової літератури та культурної спадщини українців, підтримка обдарованих учнів. На конкурс представлено роботи: «Казкові дівчатка», цю казку придумали сестри двійнята Тетяна та Олена Новодворські. Ілюстрації до віршів Володимира Сосюри , «Вибрані твори» намалював Кабіров Денис (7 кл.) , Макаров Микита (1кл), Омельчук Дар’я (7 кл), Прядка Семен (5кл), Соловйова Христина (9кл). Казку про Україну придумала Кампова Софія учениця 3 класу, а намалювала ілюстрацію разом з вчителем Фоменко Русланою Іванівною. Бажаємо перемоги учасникам конкурсу!

Конкурс "Геліантус"

Опубліковано 06.02.2018 року

«Любимо…вивчаємо…оберігаємо рідну природу».
05.03.2018 Учні 2 класу – переможці Всеукраїнського конкурсу «Геліантус»: Куропаткіна А., Носан В., Романов М., Савкіна А., Черкасов О.,Соловйова М., Решетняк О.
Переможці шкільного рівня: Лондарь Д., Нехаєнко Я.
Учасники конкурсу: Осьміна В., Шерекін М., Філін Ю., Філін О. Вітаємо.

Семінар «Феномен відкритої освіти»

Опубліковано 06.02.2018 року

28.02.2018 року вчителі Тошківського НВК «ЗНЗ – ДНЗ» прийняли участь у роботі Регіонального науково-практичного семінару «Феномен відкритої освіти» на базі Відокремленого підрозділу «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» та отримали сертифікати. Вітаємо!

Музей Володимира Сосюри

Опубліковано 06.03.2018 року

Делегація вчителів Тошківського НВК «ЗНЗ – ДНЗ» відвідала музей Володимира Сосюри, та зробила запис у книзі відгуків.

Зі святом 8-го Березня!

Опубліковано 06.03.2018 року

Перша весняна доріжка
Кличе до школи струмком,
Сонце рум’яне барвисте
Світить духмяним теплом.
Радість дітей охопила –
Знову до школи прийшли!
Тягнуться руки до книжки,
Класи усі ожили.
Так, наближається свято,
Свято дівчат і жінок!
І непростим для нас, хлопців
Буде цей восьмий деньок!
Ми від душі побажаєм
Щастя, навіки добра,
Пісню таку заспіваєм,
Буде вона чарівна.
Свято весни і любові
Блисне, як день промайне,
Милі, зі святом, кохані!
Людство жіноче дзвінке!

Пам'ятаємо!

Опубліковано 07.03.2018 року

Пам'ятаємо! Цей рушник передано в музей Тошківського НВК "ЗНЗ - ДНЗ" вчителем математики Кузьмич Катериною Іванівною. Цей рушник ткала її мама, Дорошина Ганна Романівна (1906 - 1972). Його виготовлено в селищі Денежникове, Новоайдарського району в 1957 році.

Опубліковано 07.03.2018 року

Учні 2 класу привітали своїх дорогих мам зі святом «8 Березня», та побажали їм гарного настрою, особистого благополуччя, здійснення всіх бажань та мрій.

Опубліковано 07.03.2018 року

Вихованці групи короткотривалого перебування радісно зустрічали своїх батьків на святі «8 Березня». Вони подарували своїм матусям пісні,вірші, та привітали повітряними кульками, листівками.

"Сояшник"

Опубліковано 07.03.2018 року

Під егідою творчого об’єднання «Сояшник» - місток до «Нової української школи» відбулась Міжнародна природознавча гра «Геліантус». В цій грі вже 6 років беруть участь учні Тошківського НВК «ЗНЗ – ДНЗ».      В цьому році яскраві дипломи та грамоти отримали найкращі гравці:
Зубович Олександр – отримав Диплом третього ступеня регіонального рівня;
Дипломи переможця на шкільному рівні отримали – Тодуа Валерія, Лизенко Гліб;
Поздоровляємо всіх хто приймав участь у цьому конкурсі.

Конкурс «Мені довірена пісня

Опубліковано 03.04.2018 року

Поздоровляємо учнів 7 класу Тошківського НВК «ЗНЗ – ДНЗ» Пилипенко Ганну, Новодворську Тетяну та Новодворську Олену які вибороли I місце у районному фестивалі - конкурсі української патріотичної пісні «Мені довірена пісня». Також висловлюється Подяка учням Тошківського НВК «ЗНЗ – ДНЗ» за участь районному фестивалі – конкурсі української патріотичної пісні «Мені довірена пісня».

Відновлення вбиралень

Опубліковано 02.04.2018 року

Продовжуються роботи по відновленню вбиралень на 1 та 3 поверхах Тошківського НВК «ЗНЗ – ДНЗ».

 ПТ., 29 грудня

 "Новорічний театр"

«Sunblower – 2017»

Опубліковано 07.03.2018 року

В цьому році учні Тошківського НВК «ЗНЗ – ДНЗ» брали участь в Міжнародній грі зі світової літератури «Sunblower – 2017». Учні показали хороші знання з предмету і отримали слідуючи результати:
1. Плаксін Станіслав (8 клас) – отримав Диплом 1 регіонального рівня;
2. Морозов Станіслав (7 клас) – отримав Диплом 2 регіонального рівня;
3. Пилипенко Ганна (7 клас) – отримала Диплом 2 регіонального рівня;
4. Пушкін Микита ( 7 клас) – отримав Диплом 2 регіонального рівня;
5. Омельчук Дар’я (7 клас) – отримала Диплом 2 регіонального рівня;
6. Скурідіна Дар’я (8 клас) – отримала Диплом 2 регіонального рівня;
7. Прибатень Андрій (8 клас) – отримав Диплом 3 регіонального рівня;
8. Куліков Єгор (6 клас) – отримав Диплом переможця на шкільному рівні;
9. Прядка Семен (5 клас) – отримав Диплом переможця на шкільному рівні;
10. Труфанов Олексій (5 клас) – отримав Диплом переможця на шкільному рівні.

Круглий стіл

Опубліковано 27.03.2018 року

27.03.2018 року на базі Тошківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад – «Дошкільний навчальний заклад» відбувся районний семінар вчителів географії. Круглий стіл. Панельна дискусія на тему: «Освітня реформа України – першопричини та наслідки впровадження». Всі питання порядку денного були розглянуті в дружньому, емоційному колективі вчителів-географів. Дискусія була корисна та цікава. Бажаємо всім миру та добробуту. До нових зустріч.

bottom of page